Soft Ice tillbehör
Glass kan inte serveras utan glasskoppar eller strutar. Och glöm inte dekorationerna som tar glassportionerna till nästa nivå. Du hittar Soft Ice – glasstillbehör som glasskoppar, dispensrar, ställ, skedar mm här!
Med hjälp av glassbägare kan du enkelt servera mjukglass direkt till bägaren. Välj din glasskopp från två olika storlekar och beställ andra nödvändiga tillbehör samtidigt. Som ett alternativ till glasskoppen hittar du ätbara våffelkoppar. Beställ båda och låt kunden göra valet!
Vi har även dispensrar för strössel och såshållare. Enkelhet skapar en framgångsrik kundupplevelse för både kundtjänstrepresentanten och kunden. Det innebär snabbare service och därmed effektivare kassaflöde. Låt inte en långsam service i onödan bromsa din glassförsäljning.
Du vet att du även kan få glassmaskiner, glassar och tillbehör hos oss och alla andra nödvändigheter till försäljning!
-
Våffelbägare, mellan, 120 ml, 240 st
Läs mer -
Liten våffel rånbägare, 760 st
Läs mer -
Glassbägare 140ml, 50 st
Läs mer -
Glassbägare 175 ml, 50 st
Läs mer -
Glassvåffla liten, nr 4 (490 st)
Läs mer -
Gluten- och mjölkfria våffelstrutar 115g
Läs mer -
Träsked 96mm, 100 st
Läs mer -
Desinfektionspulver 25 st (á 28 g)
Läs mer -
Vaselin för silikontätningar 113 g / st
Läs mer -
Megawipes 150 st/paket
Läs mer -
Strösel dispenser 4 x 3,8 l
Läs mer -
Såsställ för 4 flaskor
Läs mer -
Såsställ för 6 flaskor, grå
Läs mer -
Servicebehållare 8,5 l
Läs mer